SM-Duppeliin ilmoittautuneet

Tälle sivulle listataan SM-Duppeliin ilmoittautuneet. Tummennetut joukkueet ovat vahvistaneet osallistumisensa maksamalla osallistumismaksun. Listaa päivitetään manuaalisesti, joten ilmoittautumiset eivät tule näkyviin välittömästi lomakkeen lähetyksen/maksun maksamisen jälkeen.

Takaisin SM-Duppeli-sivulle.

 

Lista päivitetty 9.5.

Osallistujat

  1. Puukäsi, Jake Ropponen & Tipi Tuomola
  2. Janetzk1 Rookiet, Ilkka Horttananinen & Sanna Koskimaa
  3. Heitto hukassa, Heikki Pihlainen & Jarno Eväkoski
  4. Pörröinen Kuksaus, Kai Oksa & Antton Soini
  5. Liekin Ketut, Veikko Ikonen & Taisto Pellikka
  6. Janetzk1 Dream Team, Timo Kari & Marko Lusi
  7. Liekin Shakaali, Anna Kalliola & Juha Saari
  8. Rock’n Roll, Emilio Mondillo & Marjut Kärki
  9. Kaameet Apinat, Atte ”Ato” Niemi & Ville Tähkänen
  10. Kaameet Apinat 2, Ilkka Korpela & Teemu Tiainen
  11. Liekin Jormas, Jorma Lintukangas & Markku Rytölä
  12. KarhuKopla VP, Ville Myllylä & Petteri Rajanummi
  13. Kymiläiset, Marko Timonen & Joni Eväkoski
  14. Dura, Anja Koivikko & Seppo Koivikko
  15. Oppipojat, Olli Jokinen & Hannu Laaksonen
  16. Janetzkin MaJa, Jari & Mari Haasiatarha
  17. Woodi, Timo Kemppi & Toivo Vihervaara
  18. Tenukepit, Timo Hiltunen, & Matti Lehtonen
  19. Härvääjät, Kari Laitinen & Merja Laitinen
  20. Armi & Danny, Tiia & Joosua Hiljanen
  21. Cobra CSKA sr., Mika Packalen & Kim Sundström
  22. BIG BOYS, Jyrki Harju & Atte Veijalainen
  23. HMS Travelling Mölkky, Sami Boman & Marko Rojo
  24. HMS Little Perkkaa, Reijo Kolkkanen & Reet Kolkkanen
  25. Club Chicago, Markku Vinni & Jaakko Räsänen
  26. MK-LAHTI, Harry Asp & Pasi Tervala
  27. Mölkk Your World, DamDoum & OliGood
  28. Hurjat, Veikko Kankaanpää & Marko Ikonen
  29. Cobra CSKA jr., Antti Hämäläinen & Miro Koivisto
  30. Janetzk1n Kiri, Tuomo ”Tommi” Jantunen & Urho ”Urkki” Oksanen
  31. Janetzkin Unelma, Joonas Soini & Pauli Kirves
  32. Team Kaato, Kari Järvinen & Pekka Pietiläinen
  33. RooMa, Roope Savilaakso & Marko Stenroos
  34. Konttimäen Dynämö, Pentti Sandelin & Pentti Autio
  35. Lyylit, Mervi Leskinen & Jaana Mälkönen
  36. Hii Hoo Team, Teppo Muhonen & Juha-Pekka Mälkönen
  37. Soi-Va Svengi, Heli Soidinmäki & Ritva Vanhala
  38. Papa & Son, Juha & Tero Leskinen
  39. Majavat, Antti & Tauno Takala
  40. ÄSSÄPARI, Aarre Salmensuo & Mika Kyyhkynen
  41. SiTi Ankka, Antti & Sirkka Haapanen
  42. SiTi Karmat, Kari & Matti Mikkola
  43. MC Jakuza, Jani Ratia & Aku Virtanen
  44. Oxennabois, Risto Vuori & Reijo Pitkänen
  45. Muikeroareena, Pekka Ratia & Mauri Kekkonen
  46. Taivaankaari, Juhani Vainio & Jorma Litmanen
  47. Vaivattomat, Tapani Kankaanpää & Esko Valtamäki
  48. Herrasmiehet, Rauno Mensonen & Markku Pellonpää
  49. Soidinkukot, Paavon Kujala & Yrjö Soidinmäki
  50. Tuska, Mirja Mensonen & Kirsi Siikamäki
  51. Senaattori ja poika, Veli-Pekka Halmila & Esa Oikari
  52. Rapparit, Hannu Jakoaho & Olli Kauppinen

Muistithan ilmoittautua myös Sikamölkkyyn!